Yaşam

Ankara Film Festivali Afiş Yarışması jürileri belli oldu

Bu yıl 34’üncüsü düzenlenecek olan Ankara Film Festivali kapsamında düzenlenecek Afiş Tasarım Yarışması’nın komite üyeleri belli oldu.

Jüride Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü Öğretim Üyesi yer alıyor. Görmek. Prof. Dr. Özden Pektaş, Hacı Bayram Veli Üniversitesi GSF Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Öğretim Görevlisi. Görmek. Prof. Dr. Çiğdem Demir, Başşehir Üniversitesi GSF Grafik Sanatlar Bölümü Öğretim Üyesi. Görmek. Halime Türkkan, Grafik Sanatçısı ve Başşehir Üniversitesi Öğretim Görevlisi. Görmek. Kayahan Kaya, Grafik Sanatçısı ve Sanat Yönetmeni Murat Dorkip ve Dünya Kitlesel İletişim Araştırma Vakfı Lideri İrfan Demirkol katılacak.

Jüri üyelerinin değerlendirmesi sonucu seçilecek postere 15 bin TL ödül verilecek. Bireysel katılıma açık olan yarışmaya gönderilen eserlerin özgün olması, daha önce yurt içi veya yurt dışında herhangi bir yarışmaya veya standa katılmamış olması ve hiçbir yerde yayınlanmamış olması gerekmektedir.

Son katılım tarihi 20 Eylül 2023 olan yarışın güncel yönetmelik şartlarına ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu